Clockwork...kdo?

3. června 2013 v 21:45 | Clockwork Lady |  Pod plachetkou persóna
Tak pro začátek.
Napíšu něco o sobě, aby každý sám zhodnotil, jestli má vůbec cenu tento blog nějak pravidelně navštěvovat.
Kde začít?
Přezdívku Clockwork Lady jsem si jednoho krásného dne pilně vycucala z prstu. Nikdo mi tak neříká. Nikdo pořádně ani neví, co to znamená a odkud je to přejaté. Tedy skoro přejaté. Ostatní přezdívky, které se mi lidé občas snaží dávat, jsou buď k zblití, nebo nesmyslné. Na tuhle jsem přišla zcela náhodou, když jsem si vzpomněla na nedávno viděný, géniem natočený, naprosto uchvacující snímek, A Clockwork Orange.
Když jsme u těch filmů. Filmy jsou asi mým nejhlavnějším koníčkem v životě. Nestrkala bych je před všechno, ale hrají v mém životě dosti charakteristickou roli, která mě tak trochu vede. Na svůj věk jsem jich, řekla bych, viděla vcelku velké množství a budu s tím dlouho pokračovat. Kvůli mému nejoblíbenějšímu žánru, občas mívám zvrácenější mysl, ale není to na škodu.
Poslední dobou, kdy se rozvíjí můj nýnější vztah s devatenáctiletým hokejistou, se přesouvám i do trochu jiných vod. Umím ocenit umění. To kurva jo. Nemůžu vystát lidi, kteří občas hodí neuvěřitelný film do koše a melou hovna o tom, jaká je to blbost. Občas bych jim ráda vydloubla oči. Respektuji názor ostatních, ale... Ne, to vlastně není moc pravda. Mám zásadně svoji hlavu. Do života si nenechávám kecat, někdy jen v případě nouze. A tu mám tak jednou za deset let.
Taky ráda čtu. Ale ne tak náruživě. Nejlepší spisovatel, co kdy žil, je zaručeně Edgar. Z jeho povídek mám fakt orgasmus.
Nikdo jiný lépe psát neumí.
Pak je tu Elvis. Mám ho ráda. Miluji ho. Očividně. Je to Bůh. Byl to nejatraktivnější člověk, co kdy existoval. Nechápu, proč na mě nepočkal. Je mi z toho do breku. Ale já mám to štěstí, že věřím v posmrtný život, takže nezoufám. Stejně se s ním setkám. On mě zatím vyhlíží.

O tomhle jsem ale původně psát vůbec nechtěla. Chtěla jsem psát o tom, jak neuvěřitelně moc jsem namyšlená, sobecká, arogantní, nenávistná, sprostá, mající vždy pravdu, ale jinak křehkou duši hrdě skrývající zrzka, která má v hloubi pro každého schovanou jednu ze svých osobností. Jak ty ke mně, tak já k Tobě. Jsem jednoduchá. Vlastně ne. Jen v tomto jsem jednoduchá. Jinak jsem komplikovanější než Rubikova kostka. Přeju si, aby mi lidé viděli do mysli. Lépe by se jim se mnou potom jednalo. Nejsem žádný slimák v ulitě, ale ani exhibicionista. Jsem ale ráda slyšet, protože chci, aby se o mně vědělo. Nevím, jestli se tomu dá říkat ctižádostivá.
Každopádně podle toho vypadají mé články. Z většiny jsou negativní. Ale jak o mně někdo kdysi řekl, o ničem jiném psát neumím. Téměř je to pravda. V článcích si převážně stěžuji, nadávám, vyzdvihuji problematiku, takže Vás tu nečeká nic moc barevného. Píšu opravdu jen málokdy, ale když mám teď tak pěkný blog, byla by škoda ho jen tak nechat zanést pavučinou. Předešlý blog, stejně jako moji minulost, teď budu pomalu mazat, protože se z 90% týkal mého bývalého vztahu, který mě v konečné fázi zklamal na celé čáře. S tímto blogem už pomalu otáčím stranu a začínám zcela novou kapitolu a až definitivně utnu zbytky nevyslovitelné vazby k mému bývylému, ráda bych oslavila otevření dveří do dalšího fragmentu mého života. To co jsem předtím vypěstovala, teď sklízí jedna moc milá blondýnka.
No, to je další věc. Blondýny nenávidím. K smrti. Opravdu asi neexistuje v mém fantastickém světě nic horšího než blonďaté zlo. Mám to už tak šíleně vsugerované, že na to pořád musím upozorňovat. A proč? Mám pro to velice dobrý důvod. Přečtěte si to kurva v mé minulosti.

Toto je asi zlomek toho, co bych o sobě mohla vyprávět. Zprvu nejsem kdovíjak zajímavé děvče, ale já se znám nejlíp a ani bych neuměla vysvětlit, jak se sama vidím. I když dvěma slovy bych se popsala asi takto. Královna světa.

Clockwork Lady
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Narciska Narciska | Web | 4. června 2013 v 7:48 | Reagovat

"namyšlená, sobecká, arogantní, nenávistná", opravdu? Já tě teda vidím v lepším světle. :)
Ten článek si napsala úžasně. Ta slovní zásoba a jak to na sebe pasuje, to je něco. :)

2 Clockwork Lady Clockwork Lady | E-mail | Web | 4. června 2013 v 16:28 | Reagovat

Já vím, že je to úžasně napsaný, a právě takhle jsem namyšlená. :))
Děkuji za pochvalu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama